Showresultaten / Showresults / Ausstellungsergebnisse

Branka van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
05-09-2021 Championnat de France Dijon (FR) Puppy Klas 1 TP, BOB Puppy M. Christian Masuez (2813)
04-09-2021 Championnat de France Dijon (FR) Puppy Klas 1 TP, BOB Puppy Mme. Marie-Annick Fabre (2837)
28-08-2021 Nationale d'Elevage Saint Dizier (FR) Puppy Klas 1 TP, BOB Puppy M. Christian Jouanchicot (9)
           
Behaalde titels:          
           
           
River Pos du Levant de la Vieille Marne Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
05-12-2021 Internationale Dogshow Wieze (BE) Werk Klas 1 U, CAC, BOB, Hopkoning, Hopkeizer Dhr. Theo Leenen (1183)
20-11-2021 Euro Dogshow Kortrijk (BE) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, BIG4 Dhr Norman de Schuymere (656)
14-11-2021 International Dogshow Douai (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB, Frans Kampioen Mw. Hassi-Assenmacher Feyel (1266)
05-09-2021 Championnat de France Dijon (FR) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB M. Christian Masuez (2811)
28-08-2021 Nationale d'Elevage Saint Dizier (FR) Tussen Klas 1 U, CACS M. Christian Jouanchicot (4)
21-08-2021 Antwerp Dog Show Antwerpen (BE) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB,  BOS M. Theo Leenen (362)
20-08-2021 German Winner Gelsenkirchen (DE) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, ANW, BOB M. Burkhard Seibel (969)
08-08-2021 Nationale Exposition I'lle Adam Tussen Klas 1 U, CACS, BOB M. Roger Barenne (366)
07-08-2021 Pinkstershow Gorinchem (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS M. Rudy Feyaerts (505)
31-07-2021 National Exposition St Amand (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, BOS M. Jacques Goubie (321)
04-07-2021 Outdoor Zeeland Wilhelminadorp (NL) Jeugd Klas 1 U, CAC, BOB Junior, BOB Dhr. Jos de Cuyper (577)
           
Behaalde titels:          
FR CH Frans Kampioen        
GW 2021 German Winner 2021        
BC Brevet de Chasse        
           
Andjelka van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
20-11-2021 Euro Dogshow Kortrijk (BE) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB,  BOS Dhr Norman de Schuymere (657)
14-11-2021 International Dogshow Douai (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS, Frans Kampioen Mw. Hassi-Assenmacher Feyel (1267)
10-10-2021 HRV Halloweenshow Genk (BE) Tussen Klas 1 U, CAC, BOB Dhr. Jean Francois Vanaken (738)
04-09-2021 Championnat de France Dijon (FR) Open Klas 1 U, CACS, BOS Mme. Marie-Annick Fabre (2841)
28-08-2021 Nationale d'Elevage Saint Dizier (FR) Tussen Klas 2 U, RCACS M. Christian Jouanchicot (13)
21-08-2021 Antwerp Dog Show Antwerpen (BE) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB,  BOB M. Theo Leenen (363)
20-08-2021 German Winner Gelsenkirchen (DE) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, ANW, BOS M. Burkhard Seibel (970)
08-08-2021 Nationale Exposition I'lle Adam Tussen Klas 1 U, CACS, BOS M. Roger Barenne (367)
07-08-2021 Pinkstershow Gorinchem (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB M. Rudy Feyaerts (506)
31-07-2021 National Exposition St Amand (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, BOB M. Jacques Goubie (322)
05-09-2020 Nationale d'Élévage Saint Dizier Baby Klas 1 TP, BOB Baby Dhr. William Thuon (7)
           
Behaalde titels:          
FR CH Frans Kampioen        
GW 2021 German Winner 2021        
BC Brevet de Chasse        
           
           
Lana Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
05-09-2021 Championnat de France Dijon (FR) Open Klas 1 U, RCAC, RCACIB M. Christian Masuez (2820)
04-09-2021 Championnat de France Dijon (FR) Open Klas 2 U Mme. Marie-Annick Fabre (2844)
28-08-2021 Nationale d'Elevage Saint Dizier (FR) Open Klas 2 U M. Christian Jouanchicot (17)
27-09-2020 Internationale Dogshow Maastricht (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, Nederlands Kampioen Mw. Sylvie Desserne (797)
13-09-2020 Outdoor Dogshow Zwolle (NL) Open Klas 1 U, CAC, BOB Mw. Marie Josée Melchior (534)
06-09-2020 Internationale Dogshow Chateau de Brognon (FR) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. Jean Jacques Dupas (980)
05-09-2020 Nationale d'Élévage Saint Dizier Open Klas 3 U
Dhr. William Thuon (17)
22-12-2019 Christmaswinner Gorinchem (NL) Open Klas 1 U, CAC (dubbel), CACIB, BOB, Winster 2019 Dhr. Rob Douma (1842)
16-11-2019 Eurodogshow Kortrijk (BE) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Noel Beggs (740)
26-10-2019 Lovanium Trofee Leuven (BE) Open Klas 1 ZG Dhr. Luis Manuel Calado Catalan (560)
08-09-2019 Regionale d'Élévage Saint Dizier Open Klas 1 U, BOB Dhr. Christian Masuez (3)
30-06-2019 Nationale Dogshow Joinville (FR) Tussen Klas 1 U, RCACS Dhr. René Favre (418)
           
Behaalde titels:          
Nederlands Kampioen NLCH        
Winner 2019 W'19        
BC Brevet de Chasse        
           
Histri Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
18-09-2021 Nationale Exposition Margny les Compiegne (FR) Open Klas 1 U, BOB M. Jacques Goubie (331)
28-08-2021 Nationale d'Elevage Saint Dizier (FR) Kampioen Klas 2 U M. Christian Jouanchicot (20)
05-09-2020 Nationale d'Élévage Saint Dizier Kampioen Klas 1 U, BOS, BOB Champion Dhr. William Thuon (14)
03-11-2019 Internationale Dogshow Bleiswijk (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, Nederlands Kampioen Dhr. Hans Boelaars (0139)
02-11-2019 Internationale Dogshow Bleiswijk (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, BIG 4 Dhr. Theo Viets (1277)
08-09-2019 Regionale d'Élévage Saint Dizier (FR) Open Klas 2 U Dhr. Christian Masuez (4)
01-09-2019 Internationale Exposition Dijon (FR) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. Gérard Genichon (750)
31-08-2019 Nationale Exposition Dijon (FR) Open Klas 2 U, RCACS Mw. Solange Roser (565)
25-08-2019 IDS Rotterdam (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. Cindy Kerssemeijer (NL) (693)
24-08-2019 IDS Rotterdam (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Jean Jacques Dupas (FR) (669)
04-08-2019 Exposition Canine Lillers (FR) Open Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Norman de Schuymere (BE) (553)
30-06-2019 Nationale Dogshow Joinville (FR) Open Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. René Favre (419)
           
Behaalde titels:          
NLCH Nederlands Kampioen        
BC Brevet de Chasse        
           
SRPSKI TROBOJNI GONIC          
Zorana Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
28-08-2021 Nationale d'Elevage Saint Dizier (FR) Jeugd Klas 1 U, BOB Jeugd M. Christian Jouanchicot (25)
31-07-2021 National Exposition St Amand (FR) Jeugd Klas 1 TB M. Jacques Goubie (323)
27-06-2021 Nationale Exposition Joinville (FR) Jeugd Klas 2 U Mme Céline Bottussi-Jocquel (381)
           
Behaalde titels:          
           
           

Wat is wat? / What is what? / Was ist was?

JCAC = Junior Certificat d'Apitude au Championnat 
NL = Nationaal Jeugd kampioenschappunt, er zijn drie punten nodig om Nederlands Jeugd Kampioen te worden.
GB = National Junior Championspoint, you need three points to become Dutch Junior Champion.
D = Nationale Jugend Championspunkt, mann braucht drei Punkte um Niederländische Jugend Champion zu werden.
 
CAC
= Certificat d'Apitude au Championnat 
NL = Nationaal kampioenschappunt, er zijn vier punten nodig om Nederlands Kampioen te worden.
GB = National Championspoint, you need four points to become Dutch Champion.
D = Nationales Championspunkt, mann braucht vier Punkte um Niederländischer Champion zu werden.
 
CACIB
= Certificat d'Apitude au Championnat International de Beauté
NL = Internationaal kampioenschappunt, er zijn vier punten nodig uit minstens drie verschillende landen om Internationaal Kampioen te worden.   
GB = International Championspoint, you need four points out of at least three different countries to become International Champion.
D = Internationales Championspunkt, mann braucht vier punkte aus mindestens drei verschiedene Länder um International Champion zu werden.

RCAC = Reserve CAC

RCACIB = Reserve CACIB

RBIG = Reserve Best in Group

BOB = Best of Breed
NL = Beste van het Ras
GB = Best of Breed
D =
Beste vom Rasse

BOS = Best of Opposit Sexe
NL = Beste van het andere Geslacht. (B.v. als de reu beste van het ras wordt is de beste teef automatisch Beste van het andere Geslacht of omgekeerd.)
GB = Best of Opposit Sexe (F.e. if the dog becomes Best of Breed, the best bitch is automaticly Best of Opposite Sexe or the other way around ofcourse.)
D = Beste vom anderen Geschlecht (Zb. wann der Rude Beste vom Rasse werd, werd die Beste Hundin automatisch Beste vom anderen Geschlecht oder umgekehrt.)

BIG = Best in Group
NL = Beste in de rasgroep (hier rasgroep 6: Loop- en Zweethonden)
GB = Best in Group (here Group 6: Scenthounds)
D = Beste der Rassegruppe (hier Rassegruppe 6: Lauf- und Schweisshunde)

NL = Kwalificaties op tentoonstellingen: U = Uitmuntend,  ZG = Zeer Goed, G = Goed, M = Matig
GB =Qualifications at dogshows: U = Excellent, ZG = Very Good, G = Good, M = Fair
D =Qualifikationen auf zuchtschau's: U = Vorzüglich, ZG = Sehr Gut, G = Gut, M = Maβig